MENU
Dostępne samochody

BEZGOTÓWKOWE SAMOCHODY ZASTĘPCZE

ZAPYTAJ O SAMOCHÓD

Jeżeli Twój samochód został uszkodzony nie z Twojej winy w wyniku wypadku czy też kolizji drogowej, przysługuje Ci samochód zastępczy. Ile to kosztuje? Ciebie nic. Całość jest opłacana z polisy OC sprawcy.

Wystarczy na miejsce zdarzenia wezwać policję lub spisać ze sprawcą oświadczenie – stanowi to podstawę do wydania samochodu zastępczego. Następnie skontaktuj się z nami, a my podstawimy w wybrane przez Ciebie miejsce samochód o klasie i wielkości zbliżonej do Twojego.

O formalności nie musisz się martwić! Zajmą tylko chwilę, a pieniądze za wynajęty samochód odbierzemy od ubezpieczyciela!

Łatwo się domyślić, że ubezpieczalnie niechętnie wypłacają odszkodowanie za wynajęty samochód. Zdarza się nawet, iż świadomie wprowadzają klientów w błąd, mówiąc, że takie odszkodowanie im się nie należy. W przypadku skorzystania z naszej pomocy nic nie ryzykujesz – to my jesteśmy odpowiedzialni za cały trud komunikacji z ubezpieczycielem!

A Ty? Ty korzystasz z samochodu tak długo, jak tego potrzebujesz.

Mamy nadzieję, że nie musiałeś jeszcze korzystać z tej alternatywy. Niestety w Polsce ciągle ilość wypadków na drogach jest dwukrotnie większa niż w innych krajach Unii Europejskiej. Tylko w 2011 roku było ich prawie 40 tys.


Dlatego "na wszelki wypadek"
dodaj nasz numer do swojej listy kontaktów:
502 576 076Imię:


Nazwisko:


Telefon:


E-mail:


Wynajem samochodu

© copyright www.wynajem-24.pl
fb_arrow
Facebook