MENU
Dostępne samochody

Mazda 3 2012

ZAPYTAJ O SAMOCHÓDMarka: Mazda
Model: 3
Rok produkcji: 2012
Silnik: 1.6 i 16V o mocy 104 KM
Skrzynia biegów: manualna 5-biegowa
Klimatyzacja: Tak


Jako czterodrzwiowy sedan, czy też w pięciodrzwiowej wersji hatchback, Mazda3 to dynamiczny samochód kompaktowy. Oryginalne i udoskonalone cechy pojazdu tworzą sportowe środowisko jazdy zoptymalizowane pod względem osiągów, komfortu, niskiego zużycia paliwa i bezpieczeństwa.

Muskularne nadwozie Mazdy3 stanowi doskonałe dopełnienie eleganckiego wnętrza. Przeprojektowane: przedni zderzak i krata wlotu powietrza podkreślają cechy aerodynamiczne Mazdy3, a oryginalne felgi aluminiowe to kwintesencja stylu i funkcjonalności.

Wnętrze pojazdu uderza pięknem i ergonomią, zarówno w wersji hatchback, jak i sedan. Kokpit Mazdy3 jest praktyczny, wygodny i atrakcyjny. Wskaźniki i wyświetlacze informacyjne są zoptymalizowane pod względem łatwości obsługi i parametrów. Nawet siedzenia Mazdy3 zostały zmienione pod kątem wizualnym i tekstylnym, zwiększając poczucie stylu, komfortu i wygody.

Połączenie dynamiki, wydajności i wyszukanej estetyki jest głównym założeniem konstrukcyjnym pojazdu, w którym mocny i bardzo wydajny silnik idealnie współpracuje z aerodynamiczną sylwetką, sztywnym i przeprojektowanym podwoziem oraz ulepszonym układem zawieszenia i układem kierowniczym.

Te i inne cechy Mazdy3 są czymś więcej niż tylko perfekcyjnym wyrazem formy i funkcji. Stanowią także o najlepszym w klasie wyposażeniu z zakresu bezpieczeństwa, pozwalając czerpać niepohamowaną radość z jazdy dzięki większej pewności i ochronie.

Mazda3 łączy rozwiązania ekologiczne i w zakresie bezpieczeństwa z atletyczną oraz funkcjonalną formą, gwarantując najbardziej dynamiczne wrażenia z jazdy w swojej klasie.Imię:


Nazwisko:


Telefon:


E-mail:


Wynajem samochodu

© copyright www.wynajem-24.pl
fb_arrow
Facebook